Web Hizmetlerimiz

Türkiye'de ve uluslararası platformlarda faaliyette olan kuruluşlara özel, güven veren, sade ve dikkat çekici web hizmetlerimizle değer ve güç katmayı misyon edinen Linq Social Ajansı; firmaların çevrimiçi varlığını arttırmak ve internet dünyasında büyümesine yardımcı olmak için yeni nesil web projeleri üretiyoruz.

Web Tasarım

Bireysel ve Kurumsal web uygulamarımız şirketimizin önem, özenle üstünde durduğu hizmetlerin başında gelmektedir.Güncel teknolojilerle kurgulanarak yayın hayatına geçirilmektedir.

Kurumsal Ve Bireysel Web Hizmetleri

Özel Web Tasarımları

Responsive Tasarımlar

Ajansımız, uzun süreli etkiyle marka kişiliği yaratmak için tasarım ustalığını kullanarak işinizi dijital dünyada fark ettirecektir. Çeşitli özelleştirilebilir tasarım setleri sağlıyoruz ve ziyaretçilerinizle etkileşim kurarken markanıza uygun bir web sitesi oluşturmaya odaklanıyoruz. İhtiyaçlarınız için mükemmel tasarımı tamamlayana kadar ekibimiz size sunar, revize eder ve işbirliği yapar.

Olağanüstü bir sonuç için yakın işbirliğinin temel olduğuna inanıyoruz. Fırsatların ana hatlarını belirleyen rekabetçi analiz için ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi değerlendirdiğimizde içerik denetimleri ile başlayarak, sürecin her aşamasında işbirliği yapıyoruz.

E-ticaret Çözümleri

Şirketimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımı geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

Email Pazarlama

E-posta kampanyaları planlıyoruz ve tasarlıyoruz.

Wordpress

Yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız. Custom tasarımın yanı sıra Wordpress çözümlerimizlede sizlerleyiz.

Her proje kendi hedeflerini, izleyicilerini ve fırsatlarını sunar. Harika projelere yaklaşımımız, beklenmedik şeyleri keşfedip ele alan, zaman içinde test edilmiş bir süreçle başlar.

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.