Video / Prodüksiyon
Video / Prodüksiyon
Kurumsal video ihtiyaçlarınızı uçtan uca sağlayarak, profesyonel video çözümlerimizle firmanızı, markanızı, ürünlerinizi ya da kampanyanızı en doğru şekilde konumlandırıyoruz.
Video / Prodüksiyon
Neler Yapıyoruz?

Video / Prodüksiyon Hizmetleri

Tanıtım Filmi
Yaratıcı fikirlerle etkileyici bir tanıtım yaparak daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekip ve modern ekipmanlarla çekimler gerçekleştiriyor, filmi özenle işleyerek etkileyici bir kurgu oluşturuyoruz. Yapım ve teslimat sonrasında ise yayın destek hizmeti sunarak markanızın tanıtımını doğru kanallarda ve doğru zamanda yapmanıza yardımcı oluyoruz.
Reklam Filmi
Müşterinin iş ve pazarlama hedeflerine uygun olarak medya planlaması yapılır. Yaratıcı fikirlerle senaryo oluşturularak spot ve bant reklam yapımına geçilir. Reklamların TV’de yayını ve takip süreci titizlikle gerçekleştirilir. Yayın kayıtları ve dönüşüm analizleri ile geri bildirim sağlanır, böylece reklam kampanyasının etkinliği değerlendirilir.
Hava (Drone) Çekimleri
Çekim yapılacak mekanın keşfi gerçekleştirilir ve çekim için gerekli teknik altyapı ve koşullar hazırlanır. Belirlenen gün ve çerçevede çekimler gerçekleştirilir. Post prodüksiyon aşamasında kurgu ve montaj işlemleri yapılır. Projeye ve içeriğe uygun lisanslı konsept müzik seçilir ve kullanılır. Filmin final versiyonu 4K standartlarında teslim edilir.
Ürün Tanıtım Filmi
Müşterinin iş ve pazarlama hedeflerine uygun olarak ürün analizi yapılır ve yaratıcı fikirlerle senaryo oluşturulur. Modern ve güncel ekipmanlarla profesyonel bir ekip tarafından çekimler gerçekleştirilir. Post prodüksiyon sürecinde film özenle işlenir ve kurgusu yapılır. Yapım ve teslimat sonrasında yayın destek hizmeti sunulur.
Youtube Video Çekimi
Tanıtım Filmi
Reklam Filmi
Hava (Drone) Çekimleri
Ürün Tanıtım Filmi
Site Denetimi
Masabaşı Video Çekimleri
Kurumsal Tanıtım Çekimleri
Video Montaj Hizmeti
Hemen Teklif Al
Video / Prodüksiyon

Video Prodüksiyon Nasıl Yapılır?

Video / Prodüksiyon hizmetimiz ile birçok farklı sektörden müşterilerimizin dijital başarı hikayelerini birlikte yazdık!

Hemen İletişime Geçelim!

Çekilecek videonun türüne bağlı olarak video konsepti belirlenir. Belirlenen konsept ve videonun amacı doğrultusunda sektör, hedef kitle ve rakip analizleri gibi analizler yapılır ve videonun ön hazırlık süreci tamamlanır. Araştırmalar sonucunda projeye en uygun, yaratıcı ve özgün bir senaryo oluşturulur. Pre-prodüksiyon aşaması tamamlanır ve prodüksiyon aşamasına geçilir.

Belirlenen konsepte göre videonun yapım aşamasına geçilir. Bu aşamada gerçek çekimler veya animasyon/motion graphic gibi görseller tercih edilebilir. Gerçek çekimler, gerçek oyuncular veya şirket çalışanları kullanılarak belirli bir senaryoya bağlı olarak gerçekleştirilir. Animasyon görsellerde ise kreatif direktörler, art direktörler ve grafikerlerden oluşan bir grafik tasarım ekibi görev alır. Gerçek çekimler tamamlandığında veya animasyon görseller hazırlandığında post-prodüksiyon aşamasına geçilir.

Çekimler veya görseller tamamlandıktan sonra, videolar seslendirme, müzik, kurgu ve montaj işlemlerine tabi tutulur. Bu işlemlerle birlikte post-prodüksiyon aşaması tamamlanır ve videonun prodüksiyon süreci sona erer. Böylece video kullanıma hazır hale gelir.

Referanslarımız

Referanslarımız

Dijital pazarlama yoluyla, şirketlerin dünyanın birçok yerinde büyümesine yardımcı oluyoruz.