Sosyal Medya Yönetimi
Marka bilinirliliğini arttırarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmayı sağlamak adına Instagram, Facebook, Twitter, Instagram vb., sosyal medya platformlarında içerik yönetimini gerçekleştiriyoruz.
1. İçerik Stratejisi
İçerik oluşturma, özellikle arama motoru optimizasyonu ile ilgili olduğunda ve gönderilerinize anahtar kelimeler dahil edildiğinde, çevrimiçi bir varlığa sahip olmanın büyük bir parçasıdır.
2. Marka kişiliği
Mesajınızı yansıtan ve markanın kişiliğiyle uyumlu olan görüntüleri tasarlayarak marka imajını korumak önemlidir. Ortalama bir butikseniz ultra lüks konseptler uyumsuz durabilir. Hem tasarımsal hemde dil olarak marka kimliğine sadık kalınmalıdır.
3. Strateji
Eylem stratejisi, işletmeler tarafından genellikle göz ardı edilen ve başarılı bir sosyal medya hesabının sırrıdır. Her sosyal medya gönderisi etkileşime teşvik edici unsurlar bulundurmalıdır. Bu gelişigüzel değil stratejik olarak planlanmalıdır.
Sosyal Medya Yönetimi
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İLE DAHA YÜKSEK VERİM DÖNÜŞÜM MARKA BİLİNİRLİĞİ SAĞLARIZ!

Kısa, Net, Anlaşılır İçerik

Sosyal medya platformunun hedef kitlesini dikkate alarak; ürünler, hizmetler ve marka ile ilgili sosyal medya içerik metinlerinin hazırlanması. Özel günler, resmi ve dini bayramlar için özel içeriklerin üretilmesi.

Sosyal Medya Stratejisi Belirleme

Markanın sosyal medyada konumlandırılması, iletişim tonu, görsellerin kullanımı, ağırlıkla yönetilecek platformun belirlenmesi. Markaya özel sosyal medya içeriklerinin üretilmesi.

Sosyal Medya Raporlama

Sosyal medya çalışmalarının aylık olarak raporlanması ve gelişimin marka ile paylaşılması.

Sosyal Medya Planlaması

İçerikleri planlar doğrultusunda paylaşıyoruz.

Etkileyici Görsel Kullanımı

Sosyal medya kapak, içerik ve story görsellerinin hazırlanması.

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yönetilmesini istediğiniz sosyal medya hesapların şifrelerini müşteri temsilcinize teslim ettikten sonra, planladığımız strateji doğrultusunda yönetim başlar.

Yapılan paylaşımlar ve özel içerikler ile işinize uygun olarak organik bir şekilde takipçilerinizin artması sağlanır, bot takipçi olarak adlandırılan sadece takipçi sayılarının yükseltilmesi vb. işlemleri kesinlikle yapmıyoruz. Bu işlemler markanıza hiç bir katkı sağlamayacağı gibi hesabınızın kapanma, spam susturulma gibi cezalar almasına sebep olabilir.

Yönetimini istediğiniz sosyal medya hesap sayısına,paylaşım sıklığına ve içerik detayına göre özel fiyat oluşturulmaktadır. Bizimle iletişime geçip ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sosyal medya ajansı çalışmalarında, içerik takvimi ve içerik oluşturma, online reklam kampanyaları düzenleme, etkileşim artırma, dijital projeler yaratma, müşteri ilişki süreci, şikayet ve kriz süreç yönetimi gibi çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bir sosyal medya ajansı ile çalıştığınızda, markanızın tüm dijital adımları yeniden planlanıyor. Doğru içerik, etkili reklam yönetimi ve analizle markanızın bilinirliği artıyor.

Evet, sosyal medya çalışmalarımız doğrultusunda, her ay paylaşımlarınıza etkileşim sayısı, takipçilerinizin artışı ve diğer hesap istatistiklerinizi içeren ayrıntılı raporlar sunarız.

Marka bilinirliği ya da marka sadakati gibi müşteride olması beklenen etkiler birdenbire kendiliğinden olan şeyler değildir. Hedef kitleye ulaşmak ve hedef kitlenin ilgisine çekmek için sosyal medya gibi önemli bir kazanım kanalı mutlaka kullanılmalıdır. Bu süreci de en iyi bir partner ajansla sürdürebilirsiniz.

Referanslarımız

Referanslarımız

Dijital pazarlama yoluyla, şirketlerin dünyanın birçok yerinde büyümesine yardımcı oluyoruz.