SEO
Arama Motoru Optimizasyonu
Nitelikli ve performans odaklı SEO çalışmaları ile markanızın bilinirliğini, dönüşüm oranlarını ve organik trafiğini iyileştiriyoruz.
SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )
Neler Yapıyoruz?

Performans Odaklı SEO Hizmetleri

Anahtar Kelime Analizi
Websiteniz için dönüşüm ve trafik getirecek olan anahtar kelimeleri analiz ediyoruz. Doğru anahtar kelimeleri hedefleyerek stratejiler kurguluyoruz.
Teknik SEO
Teknik SEO çalışmaları ile, sitenizin eksikliklerini, hatalarını ve yanlışlarını tespit ediyoruz. Bu doğrultuda optimizasyon işlemleri uyguluyoruz.
Hız Optimizasyonu
Site açılış sürelerine sahip olmayan web sayfalarınızı tespit ediyoruz. Kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak için sayfalarınızı hızlandırıyoruz.
İçerik Üretimi
Potansiyel müşterileriniz için, markanız ile alakalı, özgün, dikkat çeken ve dönüşüm getiren SEO uyumlu içerikler üretiyoruz.
Anahtar Kelime Analizi
Teknik SEO
Hız Optimizasyonu
İçerik Üretimi
Link İnşaası
Site Denetimi
Hemen Teklif Al
SEO Hizmeti

SEO Hizmetimiz ile hedeflediğin başarıya ulaş.

SEO hizmetimiz ile birçok farklı sektörden müşterilerimizin dijital başarı hikayelerini birlikte yazdık!

Hemen İletişime Geçelim!

Kurumsal SEO, alan müşterilerimiz arama motorlarındaki görünürlüğünü, site performansını, marka bilinirliğini ve dönüşümlerini artırmaktadır.

 • Marka bilinirliğiniz artar.
 • Daha fazla organik trafiğe sahip olursunuz.
 • Dönüşüm oranları yükselir.
 • Sektördeki pazar payınız artar.
 • Google Ads reklam maliyetlerinizi azalır.

Her firmaya özel analizler ile E-Ticaret SEO süreci aşağıdaki gibi işlemektedir:

 • Firmanın web sitesi incelenir. Detaylı SEO Analizi yapılır.
 • İncelenen web sitesinin Site İçi ve Teknik SEO Hataları raporlanır.
 • Firmanın dijitaldeki rakip siteleri analiz edilir.
 • Site İçi SEO Hatalar çözümlenir.
 • SEO hedefleri belirlenir.
 • Sitenin SEO stratejisi kurgulanır.
 • Anahtar kelime analiz süreci başlar.
 • Site içi ve Site dışı SEO uygulamaları başlar.
 • Yapılan optimizasyon çalışmaları ve sıralama sonuçları aylık olarak rapor edilir.

Performans Odaklı SEO Ajansı

Neden Profesyonel SEO Ajansı ile Çalışmalısınız?

Anahtar kelimelerde ilk sayfalarda yer almak
Daha fazla organik trafiğe sahip olmak
Sektörde marka bilinirliği oluşturmak
Dönüşüm ve satışları artırmak
Reklam maliyetlerini düşürmek
Hemen Başlayalım
SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEO (Search Engine Optimization) Türkçesi ile arama motoru optimizasyonu, bir web sitesinin Google ve diğer arama motorlarının algoritma kurallarına göre düzenlenmesi ve bu sayede internet sitesinin hedeflenen kelimelerde arama sonuçlarında daha iyi sıralamalarda gösterilmesini sağlamak amacı ile yapılan işlemlerin tümüdür.

SEO Ajansı ile çalışma yapılan bir web sitesi, diğer rakiplerine göre çok daha fazla site trafiği alabilmektedir. Arama motorlarındaki anahtar kelimelerdeki görünürlüğü ve dolayısıyla site ziyaretleri de artış göstermektedir. SEO, bir web sitesinin en büyük dijital pazarlama aracıdır. Markalar SEO hizmeti alarak hem marka değeri hem de marka bilinirliği artırmaktadır. Bu sebeplerden dolayı da SEO hizmeti almak hem satış anlamında hem de markaya değer katma anlamında oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Sonuçların daha verimli olabilmesi, başarının tam olarak yakalanabilmesi için minimum 6 aylık sözleşmeler ile çalışma yapıyoruz. Bu süre hedef anahtar kelimenin rekabetine ve rakiplerin aksiyonlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

SEO çalışmalarında süreç iki türlü olarak işlemektedir. İlk çalışmalar on page (site içi) ikinci çalışmalar off page (site dışı) çalışmalardır. On page çalışmalarda sitenin SEO alt yapısı düzenlenir. Bu sayede web sitesi SEO uyumlu hale getirilir. Bunun amacı off page çalışmalar da daha hızlı ve daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktır. Eğer web siteniz arama motorlarına göre optimize edilmemişse off page çalışmalar ile stabil ve devamlı sonuçlar almanız oldukça zor hale gelecektir.

Genel olarak 15 günde bir ya da aylık olarak çalışma raporlarını tarafınıza iletiyoruz. Ayrıca anahtar kelimeleriniz günlük olarak takip ediyor talep etmeniz halinde anlık olarak taleplerinize cevap veriyoruz.

Web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Arayabilir, mail atabilir ya da iletişim formlarından bilgilerinizi doldurarak bilgilerinizi bize yollayabilirsiniz. Sizlere en kısa zaman içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Referanslarımız

Referanslarımız

Dijital pazarlama yoluyla, şirketlerin dünyanın birçok yerinde büyümesine yardımcı oluyoruz.