Arama Motoru Pazarlaması
Google Reklamları ( SEM )
Google reklamları ile Google arama motorunda arama yapan potansitel müşterilere markanızın ürününü, hizmetinizi en düşük bütçelerde gösterimlerini sağlıyor ve satış hedeflerinizi gerçekleştiriyoruz.
1. Hesap Kurulumu
Linq Social müşteri potansiyellerinizin yaptığı aramalara göre reklam hesaplarınızı kurar.
2. Yönetim
Linq Social en fazla geri dönüşüm alan anahtar kelimelere göre reklamlarınızı optimize eder.
3. Raporlama
Linq Social arama reklamlarının karlılığını, tıklanma ve gösterimleri şeffaf olarak raporlar.
Arama Motoru Pazarlaması
GOOGLE REKLAMLARI İLE DAHA YÜKSEK VERİM DÖNÜŞÜM TIKLAMA SAĞLARIZ!

Google Arama Ağı Reklamları

Google arama ağı reklam çalışmaları sonrasında, Google arama sonuçlarında yerinizi alarak hedef kitlenizle sizi buluşturacağız.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Stratejimize uygun görsel ve metin çalışmalarını yaptıktan sonra potansiyel müşterilerinize sizi ulaştıracağız.

Google Yeniden Pazarlama

Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişileri tekrar hedefleyerek dönüşüm oranlarınızı artıracağız.

Google Alışveriş Reklamları

Google alışveriş reklamları ile e-ticaret sitenizin içerisinde bulunan ürünlerin görsellerini ve fiyatlarını Google arama ağı sonuçlarında göstereceğiz.

YouTube Video Reklamları

Doğru video içeriğinizi doğru kitleyle buluşturup marka bilinirliğinizi artıracağız.

Gmail Reklamları

Gmail reklam çalışmaları sayesinde minimum bütçe ile maksimum dönüşüm elde edeceğiz.

GOOGLE REKLAM AVANTAJLARI
Marka Bilinirliğiniz Artar
Website Trafiğiniz Artar
Doğrudan Satış İmkanı Yaratır
Etkili ve Hızlı Sonuç Verir

Sistemimiz Nasıl İşler ?

Analiz

Sizden gelen brief doğrultusunda ekibimiz sektörünüzü ve rakiplerinizi analiz eder ve bunun sonucunda işinize en uygun dijital pazarlama yönetimini size iletir.

Görevlendirme

Dijital pazarlama yol haritası, dijital pazarlama ekibimize ulaşıyor. Dijital pazarlama ekibimiz bu yol haritasındaki görevleri sizin için gerçekleştiriyor.

Kontrol

Her aşamada size bilgi veriyoruz. Hem pazarlama sistemizle hem de ekibimizle her aşamayı kontrol ediyoruz.

Raporlama

Size düzenli olarak aylık rapor gönderiyoruz, müşteri uzmanlarımız seninle iletişime geçiyor ve raporları birlikte değerlendiriyorsunuz.

Google Reklamları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Reklam bütçenize ve reklamdan beklentinize göre değişkenlik göstermektedir. Sektörünüze ve o sektörde yer alan rekabete göre ayırmış olduğunuz bütçeyi planlayarak etkili sonuçlar elde edebiliriz.

Tüm anahtar kelimelerin tıklama başına maliyeti farklıdır. Sektörünüzdeki rekabete göre maliyet değişir.

Google Ads kampanyalarında anahtar kelime ekleme sınırı bulunmamaktadır. Faaliyetinize göre dönüş alabileceğiniz anahtar kelime seçimleri yapılır.

Google arama ağı ve iş ortakları ile birlikte Google’ın anlaşmalı olduğu web sitelerinde reklamlarınız görüntülenecektir.

Alanında bilinir dijital pazarlama uzmanlarımız reklam sürecinin başından sonuna kadar sizinle birlikte olacaktır. Reklamlarınız için ihtiyacınız olan tüm materyalleri sizinle birlikte oluşturuyoruz.

Google kötü niyetli reklam tıklamalarını, filtreler(IP protokolü gibi) aracılığıyla engeller. Bu sayede rakiplerinizden gelen reklam tıklamaları için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Arama yapan kullanıcılar öncelikle araştırma süreçlerine girip daha sonra karar vermektedirler. Bu da sektöre göre değişkenlik gösterdiği için net bir cevap verememekteyiz.

Web sitesi ziyaretleri, telefon aramaları, mağaza ziyaretleri, uygulama indirme işlemleri, iletişim bilgileri, form doldurma, görüntülü reklam gösterme, gmail kutusunda reklam gösterme, satış amaçlı metin reklamı ve video reklamı verebilirsiniz.

Tüm süreci sizin panelleriniz üzerinden yöneterek, reklam ücreti firmanızın kredi kartı üzerine tanımlanmaktadır. Böylece yapılan tüm çalışmaları ve harcamaları şeffaf bir şekilde görebilmektesiniz.

E-ticaret ve kurumsal firmalarda hizmet bedeli değişkenlik göstermektedir. Belli bir ücrete kadar sabit sonrası için komisyon bazlı ilerlemektedir.

Referanslarımız

Referanslarımız

Dijital pazarlama yoluyla, şirketlerin dünyanın birçok yerinde büyümesine yardımcı oluyoruz.