Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Armaa motoru pazarlaması (SEM), işinizi artan rekabetçi bir pazarda büyütmenin en etkili yollarından biridir. Artan rekabet koşullarında, çevrimiçi reklam vermek son derece önemlidir. Arama motoru pazarlaması aynı zamanda ürünlerinizi tanıtmanın ve işletmenizi büyütmenin en etkili yoludur.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Aşağıdakileri içeren güncel, Tıklama Başına Ödeme hizmetleri sunuyoruz: Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık.

Nasıl geliştiriyoruz?

İşletme hedeflerinizi belirledikten sonra, beklentilerinize göre size en iyi sonuçları verecek bir kampanya planlıyor ve oluşturuyoruz.

  • Rekabetinizi ve pazar hacminizi analiz ediyoruz.
  • Stratejiyi oluşturuyor ve hedef kitlenizi segmentliyoruz.
  • Efektif sonuçları elde etmek için kampanyanızı sürekli olarak izliyor ve optimize ediyoruz.

Arama Motoru Reklamcılığı

Akıllıca para harcayın, en hedefli ve en uygun maliyetli reklamcılık biçimini kullanın.

PPC Reklamcılık

Değerli "potansiyel müşterilerinizi", "sadık müşterilere" dönüştürün. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi duyduklarını ifade eden kullanıcıları yeniden kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? Hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal medya stratejisi geliştireceğiz.

Google Ads, Facebook, Twitter ve YouTube'da kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.